Pluszowa Akademia to Dwujęzyczne przedszkola Wilanów przedszkole z elementami Montessori

2019-08-04

Dziecko chodziło do przedszkola i mówiło w 4 różnych językach. Mnie z kolei uczono na studiach, że dziecko dwujęzyczne powinno mieć konktakt z obydwoma jęzkami do 3-ego roku życia. Co ważne, nasza lektorka jednocześnie realizuje program przedszkola wraz z nauczycielami polskimi. Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5. Pluszowa Akademia to Dwujęzyczne przedszkola Wilanów http://www.babyenglish.edu.pl/ przedszkole z elementami Montessori. Niegdyś szkoły dwujęzyczne były praktycznie nieosiągalne i miały opinię elitarnych. Szkoły dwujęzyczne nie są receptą na całe zło, ale też z wielu powodów są coraz częściej wybierane przez rodziców. Jezeli zadne z rodzicow nie uczylo dziecka wczesniej jezyka kraju, w ktorym mieszkaja to i tak dziecko idac do zlobka czy przedszkola w ciagu kilku zaledwie miesiecy dogodni swoich rowniesnikow. Prosta, jasna rekrutacja do przedszkola i szkoły podstawowej CET przez specjalny formularz zgłoszeniowy to także coś, co nas wyróżnia! Podstawową jednostką organizacyjną przedszkola jest grupa. Lokalizacja przedszkola blisko miejsca pracy zapewnia komfort. Prosimy również o przynoszenie do przedszkola dwóch dużych paczek chusteczek higienicznych oraz dwóch paczek mokrym chusteczek. Realizujemy dwujęzyczne programy nauczania – w językach polskim i angielskim, jednak to nie wszystko, co oferuje nasza szkoła podstawowa. Szkoły dwujęzyczne oferują także kursy innych języków, w zależności od zapotrzebowania. Dwujęzyczne szkoły z wykładowym językiem angielskim to jedne z najczęściej wybieranych obecnie szkół w sektorze prywatnym. W ramach przedszkola i codziennych zajęć w grupach oferujemy naszym wychowankom cały wachlarz zajęć dodatkowych. Zarówno przedszkola jak i rodzice coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, jak ważna w dzisiejszym świecie jest znajomość języków obcych. Rekrutacja do przedszkola i szkoły podstawowej CET w Kowalach pod Gdańskiem to nie tylko drzwi do wiedzy, ale i poszerzania horyzontów oraz rozwijania talentów dziecka! Ta opcja umożliwiałaby Państwa przedszkolu przybranie charakteru przedszkola dwujęzycznego (na przykład dla jednej, dwóch lub więcej grup przedszkolnych). Rekrutacja do przedszkola i szkoły podstawowej CET rozpoczyna się w pierwszych miesiącach nowego roku kalendarzowego. Mówię do dzieci od urodzenia w każdej wolne chwili bo od kiedy dzieci zaczęły chodzić do przedszkola to więcej się bawimy w weekend. Nasza wizja idealnego przedszkola szybko ewoluowała. Tworzymy przedszkola otwarte na ludzi, miejsca dialogu, swobody językowej i różnorodności.